AWK Kasprzak Bydgoszcz- niszczenie dokumentów, skup makulatury i folii

Profesjonalne niszczenie dokumentów Wrocław

Utylizacja dokumentów we Wrocławiu

Niszczenie dokumentów Wrocław

Wsparcie w archiwizacji dokumentów, brakowaniu dokumentacji i ochronie danych

Wrocław, jako dynamicznie rozwijające się miasto, wymaga usług na najwyższym poziomie, zwłaszcza gdy chodzi o bezpieczeństwo danych. Nasza oferta profesjonalnego niszczenia dokumentów we Wrocławiu gwarantuje pełną poufność i skuteczność w eliminowaniu wrażliwych informacji. 

Wykorzystujemy najnowsze technologie i procedury, aby zapewnić, że wszystkie dokumenty i nośniki są niszczone i utylizowane zgodnie z obowiązującymi normami. Z nami masz pewność, że Twoje dane osobowe są chronione i nie trafią w niepowołane ręce, minimalizując ryzyko wycieku informacji.

Aby wycenić usługę i/lub zamówić odbiór dokumentów do utylizacji, prosimy o telefon – Robert Kasprzak, tel. 601 522 373

Profesjonalne niszczenie dokumentów we Wrocławiu

Twoje dane w bezpiecznych rękach

Nasza usługa niszczenia dokumentów i archiwów z Wrocławia to więcej niż zwykłe pozbycie się papierów. To kompleksowe rozwiązanie, które zapewnia poufne przetwarzanie i bezpieczeństwo danych osobowych, dając Ci spokój ducha. 

Oferujemy spersonalizowane podejście, pojemniki do przechowywania dokumentów, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, czy to dużych korporacji, małych firm, czy klientów indywidualnych. Nasz zespół ekspertów dba o każdy szczegół, od odbioru dokumentów, przez ich profesjonalne zniszczenie, aż po wydanie certyfikatu zniszczenia.

Certyfikat zniszczenia dokumentów

Wrocław i okolice

Certyfikat zniszczenia dokumentów to istotny element naszych usług niszczenia i utylizacji dokumentów, który zapewnia klientom dodatkowe bezpieczeństwo. Jest to oficjalny dokument potwierdzający, że dane osobowe zostały zniszczone i przetworzone zgodnie z najwyższymi standardami. 

Ten dokument jest szczególnie ważny dla firm i instytucji, które muszą przestrzegać przepisów dotyczących ochrony danych osobowych i archiwizowania akt. Dzięki monitoringowi wideo i certyfikatowi zapewniamy naszym klientom pełną przejrzystość procesu niszczenia.

Utylizacja dokumentów Wrocław

Niszczenie dokumentacji w województwie dolnośląskim

Zajmujemy się recyklingiem makulatury od 35 lat!

Twoje dane w bezpiecznych rękach

Od 35 lat skutecznie łączymy niszczenie dokumentów z ekologicznym recyklingiem makulatury. Dzięki temu doświadczeniu zapewniamy nie tylko profesjonalne niszczenie dokumentów, ale również przyczyniamy się do ochrony środowiska. 

Nasze zaangażowanie w recykling to dowód na to, że odpowiedzialność biznesowa i troska o planetę są dla nas równie ważne, co zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Każdy zniszczony dokument to nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa danych, ale także cenny surowiec wtórny, który wraca do obiegu.

Niszczenie dokumentów Cennik

1. Podany cennik niszczenia dokumentów dotyczy niszczenia w naszej siedzibie w Bydgoszczy dla klienta indywidualnego.

2. Przy zamówieniach z Wrocławia i okolicy organizujemy wygodną i terminową usługę – pojemniki na dokumenty do zniszczenia, załadunek, transport, zniszczenie i przesłanie potwierdzenia utylizacji dokumentów i innych nośników danych.

3. Z klientami biznesowymi, organizacjami i urzędami negocjujemy ceny indywidualnie – w zależności od wielkości zlecenia oraz odległości od naszej siedziby. Im większe zlecenie – tym większy rabat w przeliczeniu na kilogram. Premiujemy też współpracę regularną. 

 • Niszczenie dokumentów papierowych 1-1,5zł/kg

  Cena zależy od ilości dokumentów do zniszczenia.

 • Niszczenie dokumentów
  (teczki, zszywki, spinacze)
  1,5-2zł/kg
 • Niszczenie dokumentów
  w koszulkach foliowych
  3zł/kg
 • Niszczenie paragonów i rolek kasowych 2-3zł/kg
 • Niszczenie segregatorów 10zł/szt.
 • Niszczenie płyt CD/DVD 3zł/kg
 • Niszczenie dyskietek/ pendrive USB 5zł/kg

Aby wycenić usługę i/lub zamówić odbiór dokumentów do utylizacji, prosimy o telefon – Robert Kasprzak, tel. 601 522 373

Proces niszczenia dokumentów przebiega następująco:

1. Kontakt i analiza potrzeb

Skontaktuj się z nami, aby przedyskutować swoje potrzeby i uzyskać indywidualną ofertę. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i wymagania oraz zarekomendujemy optymalne rozwiązania w zakresie utylizacji dokumentów.

2. Zbiórka i transport

Zapewniamy odpowiednie pojemniki do bezpiecznego przechowywania dokumentów przed ich zniszczeniem. Organizujemy transport dokumentów do naszego zakładu w dogodnym dla Ciebie terminie.

3. Niszczenie i certyfikacja

Niszczymy dokumenty w kontrolowanych warunkach - jeśli chcesz, możesz obserwować cały proces w naszej siedzibie - wszystkie nasze działania są transparentne. Następnie wydajemy potwierdzenie/certyfikat zniszczenia dokumentów - potwierdzenie prawidłowego zrealizowania usługi.

4. Recykling i rozliczenie

Po niszczeniu, pozostałości są przetwarzane i recyklowane zgodnie z obowiązującymi normami, co wspiera działania na rzecz ochrony środowiska. Dokładna dokumentacja oraz transparentne rozliczenie procesu niszczenia, umożliwiające sprawdzenie każdego etapu realizacji zlecenia.

 Niszczymy dokumenty wraz z segregatorami, "koszulkami" itp. 

Wrocław i okolice

Rozumiemy, że dokumenty często przechowywane są w segregatorach, koszulkach, i innych akcesoriach biurowych, dlatego nasze usługi obejmują niszczenie dokumentów, jak akta w pojemnikach wraz z tymi dodatkami. 

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii niszczarek jesteśmy w stanie efektywnie zniszczyć całość materiału, zapewniając, że żadne informacje nie zostaną przypadkowo zachowane. To kompleksowe podejście do niszczenia dokumentów gwarantuje, że nasi klienci otrzymują usługę na najwyższym poziomie, bez konieczności osobnego przygotowania dokumentów do zniszczenia.

Niszczenie dokumentów Wrocław

Niszczenie dokumentacji w województwie dolnośląskim

Profesjonalne niszczenie dokumentów i archiwów z Wrocławia

Bezpieczne niszczenie dokumentów dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych

Nasza oferta bezpiecznego niszczenia dokumentów jest skierowana głównie do klientów instytucjonalnych i biznesowych we Wrocławiu. Rozumiemy różnorodne wymagania naszych klientów w zakresie przechowywania dokumentów i dostosowujemy nasze usługi, aby spełniać ich konkretne potrzeby. 

Bezpieczne niszczenie dokumentów dla klientów biznesowych i instytucjonalnych

Dbamy o środowisko, terminowość, zadowolenie Klientów i najlepsze ceny na rynku

Dla nas poufne przetwarzanie i bezpieczeństwo danych osobowych to priorytet, dlatego stosujemy rygorystyczne protokoły bezpieczeństwa w każdym etapie procesu niszczenia dokumentów. Niezależnie od tego, czy przetwarzamy pojedyncze dokumenty z pojemników, czy całe archiwa, zapewniamy, że każdy dokument i nośnik jest traktowany z najwyższą ostrożnością i profesjonalizmem.

Profesjonalna utylizacja dokumentów w woj. dolnośląskim

Proces niszczenia dokumentów - jak wygląda niszczenie?

Poufne niszczenie dokumentów i utylizacja akt w naszej firmie to proces, który przebiega według wypracowanych, precyzyjnych standardów. Proces niszczenia i utylizacji dokumentów rozpoczyna się od bezpiecznego odbioru dokumentów i innych nośników danych z pojemników od klienta i przewiezienia ich do siedziby, a następnie przechodzi do etapu niszczenia za pomocą zaawansowanych maszyn

Każdy krok procesu niszczenia dokumentów i nośników jest monitorowany, aby zapewnić najwyższy poziom poufności i efektywności. Po zniszczeniu dokumentów i nośników, pozostałości są przygotowywane do recyklingu, zapewniając ekologiczne i odpowiedzialne postępowanie z utylizacją odpadów. Nasi klienci mogą być pewni, że ich dokumenty są niszczone z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Utylizacja dokumentów księgowych, sądowych, medycznych

Brakowanie dokumentacji, utylizacja i niszczenie dokumentów we Wrocławiu

W naszej ofercie znajduje się profesjonalna utylizacja dokumentów księgowych, sądowych i medycznych, które wymagają szczególnej uwagi i ostrożności. Rozumiemy wagę i poufność informacji zawartych w tych dokumentach, dlatego zastosowaliśmy rygorystyczne procedury zapewniające ich bezpieczne zniszczenie. 

Dzięki naszym metodom, możemy zagwarantować, że wszystkie wrażliwe dane, niezależnie od ich rodzaju, są traktowane z najwyższym poziomem profesjonalizmu. Nasze usługi są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi, co daje naszym klientom pewność, że rozwiązali swój kłopot z dokumentami.

Zapraszamy do kontaktu - przeprowadzimy niszczenie dokumentów w Twojej firmie